SZKOLENIA WAKEBOARDOWE

Rozwijaj swoje umiejętności.
Szkolenia dla średnio-zaawansowanych

Cykl szkoleń dedykowany dla osób początkujących, chcących rozwinąć swoje umiejętności na wakeboardzie / wakeskate. Triki jakich możecie się nauczyć to bardzo szeroki zakres umiejętności począwszy od prostych obrotów na wodzie, oraz podstawowych ewolucji na przeszkodach skończywszy na niektórych trikach z krawędzi. Szkolenia prowadzone są codziennie przez naszych operatorów. Zapisy dostępne na miejscu lub w systemie rezerwacji jako dodatkowa usługa do każdego miejsca na wyciągu.

Adaś Grupa oraz Rafał “Rufus” Szymański: Posiadamy pięcioletnie doświadczenie w wakeboardingu oraz 3 letnie doświadczenie w operowaniu wyciągu i podstawowym szkoleniu osób początkujących. Pierwsze kroki stawialiśmy na Wake House’ie. W późniejszych latach współtworzyliśmy wake park “Kapitan Wake” a obecnie pływamy w “Wake For Friends” . Dzielimy wspólną pasję i pragniemy podzielić się z Wami własnymi doświadczeniami, które nabyliśmy w tym czasie.

Termin szkolenia

Codziennie 7:00-21:00

Koszt

35 zł / 1 miejsce

Zapisy

system rezerwacji

Szkolenia wakeboard PRO MEN / GIRLS

Cykl szkoleń dedykowany dla osób, które postawy wakeboardingu mają już za sobą i chcą nauczyć się nowych efektownych trików z krawędzi lub na przeszkodach. Program szkoleń obejmuje zagadnienia teoretyczne oraz praktykę na wodzie. Nasi instruktorzy na bieżąco nagrywają każdy przejazd uczestnika szkolenia, po czym następuje dokładne omówienie materiału wideo w celu korekcji popełnionych błędów i niedociągnięć. Cena zawiera w sobie rezerwacje miejsc na wyciągu.

Michał Pakulski (Szkolenia MEN) – Absolwent warszawskiego AWF. Instruktor snowboardu (MENiS, PZS, IVSI). Ratownik WOPR. Instruktor kitesurfingu oraz wakeboardingu. Doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce jak i zagranicą. Miłośnik sportów deskowych: skate, snow, kite, wake. Posiada umiejętność przekazywania wiedzy zarówno dzieciom jak i dorosłym na każdym etapie zaawansowania.

Termin szkolenia

Czwartek 17:00 – 20:00

Koszt

220 zł / osoba

Zapisy

694-443-982 (Kuba)

Ania Jaworska (Szkolenia GIRLS): Przygodę z wakeboardem zaczęła 5 lata temu. Swoje umiejętności zdobywała na wyciągach 2.0, jak i dużych, w Polsce i za granicą. Osiągnięcia : 1 miejsce na Sportival Wake Jam w Lublinie, 2 miejsce w zawodach międzynarodowych Wake Fighters w Lublinie, 3 miejsce w Rueda Battle w Januszkowicach oraz 3 miejsce na Pucharze Polski w Margoninie.

Termin szkolenia

Niedziela 12:00 – 15:00

Koszt

220 zł / osoba

Zapisy

694-443-982 (Kuba)

Zapisy na szkolenia

Jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności pływania na wakeboardzie i zainteresowała Cię nasza oferta szkoleń możesz zgłosić swoją obecność poprzez formularz zgłoszeniowy. W komentarzu podaj informację jakich tricków chciałbyś się nauczyć – pozwoli to naszym instruktorom na odpowiednie przygotowanie.

15 + 4 =