SZKOLENIA WAKEBOARDOWE

Rozwijaj swoje umiejętności.
Szkolenia dla średnio-zaawansowanych

Cykl szkoleń dedykowany dla osób początkujących, chcących rozwinąć swoje umiejętności na wakeboardzie / wakeskate. Triki jakich możecie się nauczyć to bardzo szeroki zakres umiejętności począwszy od prostych obrotów na wodzie, oraz podstawowych ewolucji na przeszkodach skończywszy na niektórych trikach z krawędzi. Szkolenia prowadzone są codziennie przez naszych operatorów. Zapisy dostępne na miejscu lub w systemie rezerwacji jako dodatkowa usługa do każdego miejsca na wyciągu.

Adaś Grupa oraz Rafał “Rufus” Szymański: Posiadamy pięcioletnie doświadczenie w wakeboardingu oraz 3 letnie doświadczenie w operowaniu wyciągu i podstawowym szkoleniu osób początkujących. Pierwsze kroki stawialiśmy na Wake House’ie. W późniejszych latach współtworzyliśmy wake park “Kapitan Wake” a obecnie pływamy w “Wake For Friends” . Dzielimy wspólną pasję i pragniemy podzielić się z Wami własnymi doświadczeniami, które nabyliśmy w tym czasie.

Termin szkolenia

Do ustalenia

Koszt

40 zł / Osoba

Zapisy

Marcin: 736-768-801

Zapisy na szkolenia

Jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności pływania na wakeboardzie i zainteresowała Cię nasza oferta szkoleń możesz zgłosić swoją obecność poprzez formularz zgłoszeniowy. W komentarzu podaj informację jakich tricków chciałbyś się nauczyć – pozwoli to naszym instruktorom na odpowiednie przygotowanie.

7 + 2 =