WYNAJEM WYCIĄGÓW

Dowiedz się więcej o naszych wyciągach!
BLVL – WYCIĄG DWUPOZIOMOWY

Jako pierwsi w Polsce zbudowaliśmy BLVL, czyli dwupoziomowy tor do wakeboardingu! Jest to jedyna tego typu konstrukcja w kraju. Nad głównym zbiornikiem wodnym został wybudowany basen, z którego startujemy i zeskakujemy do poziomu niższego. Na połączeniu poziomów ustawiona jest unikalna przeszkoda PRIMUS CABLE, składająca się z 2 boxów, oraz płyt ślizgowych, po których możemy zjechać lub wjechać do basenu. W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudowę przeszkody o dodatkowe atrakcje, tak żeby urozmaicić zabawę profesjonalnym riderom!

Wyciąg

PRIMUS DUO wys. 12m / dł. 180m

Przeszkody

BLVL double rail

Stopień zaawansowania

Średnio – zaawansowani

WYCIĄG JEDNOPOZIOMOWY

Klasyczny, dwusłupowy tor do wakeboardingu wyposażony w wyciąg PRIMUS DUO polskiego producenta. Długa odległość pomiędzy słupami (180m) pozwala początkującym w wygodny sposób stawiać pierwsze kroki. Tor wyposażony jest w trzy przeszkody, na których można doskonalić swoje umiejętności : Duży kicker do wybicia z wody, 12m slider do ślizgów oraz Uprail, czyli ukośny slider zakończony rurą. Ponad to wyciąg jest idealny do ćwiczenia tricków z wody, takich jak Raley, czy Backroll.

Wyciąg

PRIMUS DUO wys. 9m / dł. 180m

Przeszkody

Kicker, Uprail, Box 12m

Stopień zaawansowania

Dla początkujących / średnio zaawansowanych

REZERWACJE WYCIĄGU

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz spróbować swoich sił na wakeboardzie? Nie zwlekaj – już teraz skorzystaj z naszego systemu rezerwacji online i zarezerwuj pływanie na wybranym przez Ciebie wyciągu. Dokonanie rezerwacji zajmie Ci dosłownie kilka minut. Do zobaczenia na wyciągu!